عارف اکبری

از همه سمت تسک میبارید

اول از همه، پیچاز تیم طراحی و برنامه نویسی هست که یک هدف اصلی رو دنبال میکنه، اینکه کسب و کارهای موفقی رو چه به همراهی مشتری ها و چه داخل تیم راه اندازی کنه. این کسب و کار ها ممکنه تو هر دسته بندی قرار بگیرن.

مشتریان پیچاز

تا الان با همراهی مشتری های کارآفرین خودمان در زمینه های فروش بدلیجات، بیمه، فروش لباس و مارکت پلیس قدم برداشته ایم.

یکی از تفاوت های پیچاز همراهی از ابتدای کار و ماندن پای کار تا به نتیجه رساندن استارتاپ است. در همراهی مشتریان تمام تلاش ما جایگزینی کمبودهایی همچون سرمایه، امکانات و یا محدودیت زمان با استفاده روش های ابتکاری، مسیرهای بهتر اجرای پروژه و فاز بندی کردن استارتاپ می‌باشد. با توجه مشکلات مالی کسب و کارها در حال حاضر ما سعی میکنیم درکنار مردم کشورمان باشیم و تا جایی که امکان داشته باشه راهی برای موفقیت برای آن ها بسازیم، در حد توانمان هم سنگ های در بین راه را از مسیرشان پاک کنیم.

در پیچاز

در پیچاز اتفاقات بزرگی همیشه در حال رخ دادن است. در حال حاضر در حال ساختن بزرگترین پلتفرم خدمات دهی به کسب و کارهای کشور عزیزمان ایران هستیم. تاکنون بیشتر تمرکز ما بر بررسی بازارها، ایجاد امکانات خدمات دهی به مشتریان پیچاز بوده. اما با تکمیل ایده "تایه" قصد در خدمات رسانی به بازه بزرگی از هموطنانمان را داریم.

از همه سمت تسک میبارد

با افزایش تعداد پروژه ها، در ماه های اخیر ملزم به افزودن یک تیم شامل طراحی و برنامه نویسی به تیم اصلی شدیم. اما با وجود این امر همچنان کمبود نیرو در تیم احساس میشود. متاسفانه تعداد کم نیروی کار حرفه ای و فعال باعث سختی در جذب نیرو میشود.

از طرفی همه گیری کرونا که همچنان دست از سر ما بر نداشته است، باعث شده تا جایی که امکان داشته باشد جلسه ای برگذار نکنیم. و مراحل تایید نیرو های جدید را سخت تر میکند.

اما خوبی قصه آن جاییه که کسایی که در حال حاضر عضو پیچاز هستند، به اندازه ای حرفه ای هستند که کمبودها کمتر احساس شوند. و با توجه به در پیش رو بودن افتتاح تایه در چند ماه آینده،‌سختی کار را به جان بخرند.

در چند ماه اخیر با خودکار کردن اکثر پروسه هایی که امکانش بود،‌خدمات رسانی به مشتریان را بهینه کرده ایم، تا کمترین کمبودی را احساس نکنند.

دوباره دورکاری

در این مدت تنها مدت کوتاهی بصورت حضوری فعالیت کردیم و بیشتر کارها بصورت دورکاری انجام شده است. تنها تعداد محدودی از همکاران در دفتر حاضر می‌شوند.

منابع: