عارف اکبری

بازگشت به کار حضوری در پیچاز

همچنان گیلان بین وضعیت سفید و زرد و قرمز در حال تغییره و شرایط برای حضور در محیط های شلوغ و دورهمی ها مناسب نیست. از در تهران هم کرونا دوباره اوج گرفته که باعث می‌شود جلسات بین شهری و با مشتری ها و همکارانی که در شهر های دیگر فعال هستند دشوار و کاری نا صحیح باشد.

به دلیل لزوم به برنامه ریزی و آموزش در یک شرکت برنامه نویسی آن هم به جوانی تیم پیچاز، قصد داریم به طور موقت و با محدودیت اجازه حضور اعضا را در دفتر تیم صادر کنیم. ضدعفونی سازی مداوم، رعایت نکات بهداشتی و رعایت فاصله از الزامات این فرایند است.

در ضمن پس از انجام آموزش ها مرحله بعدی جذب کارآموز های جدید می باشد. امیدواریم تا این ویروس و بیماری تا آن زمان از بین رفته باشد تا چرخ های کسب و کار دوباره به چرخش درآیند. اگر به کارآموزی در یک شرکت طراحی و برنامه نویسی علاقه دارید از طریق صفحه تماس با ما می‌توانید راه های ارتباطی ما را پیدا کنید.

حوزه های فعالیتی ما در حال حاضر همکاری با کسب و کار های مختلف در زمینه های توسعه دیجیتال و مارکتینگ کسب و کار آن ها، توسعه نرم افزار ها بصورت SaaS، طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی و enterprise می باشد. البته پروژه های داخلی همواره بصورت موازی پیش میروند.

در مدت دورکاری هیچکدام از فعالیت ها و قرارداد های پیچاز عقب نماند، تمام کارها بصورت دورکاری انجام شد، در این مدت از جلسات حضوری خودداری شد و سلامت نیروی کار و مشتریان را الویت خود قرار دادیم.

منابع: