عارف اکبری

ورود فروشگاه شمیم به بازار آنلاین‌ : لذت گشتن در بزرگترین بازار جواهر

شمیم

فروشگاه شمیم یک نقره فروشی شناخته شده در سطح رشت می‌باشد. تعداد کسانی که در سفر هایشان به شمال کشور سری به مزون این فروشگاه میزنند و از زیبایی نقره و جواهرات لذت میبرند کم نیست. تعداد بالای محصولات قیمت مناسب و مشتری مداری باعث پیشرفت و محبوبیت این نقره فروشی در رشت شده است. کمتر کسی است که نام شمیم را نشنیده باشد.

آنلاین

اگر از شمیم خرید کرده باشید میدانید که بهترین خدمات را ارائه میدهند. عرضه بهترین محصولات با بهترین قیمت و حد اکثر خدماتی که به مشتری میتوانند ارائه دهند از مشخصه های شعب شمیم است. این فروشگاه به حدی محبوب است که نیاز به فروش اینترنتی و تحویل درب منزل مدت ها احساس میشد. در نهایت امسال برای شروع به فعالیت در این بازار جدید انتخاب شد.

از مزایای استفاده از اپلیکیشن شمیم در دسترس بودن تعداد بالایی از محصولات در دسته بندی های مختلف با عکس های با کیفیت می‌باشد. در حال حاضر در بدو شروع به فعالیت بیش از ۱۷۰۰ محصول در این فروشگاه ثبت شده است.

دسته بندی ها

در حال حاضر این فروشگاه دارای دسته بندی های زیر می‌باشد. 1. انگشتر
2. النگو
3. سرویس
4. نیم ست
5. گردنی
6. زنجیر
7. پلاک
8. دستبند
9. گل سینه
10. ساعت
11. جعبه هدیه

دسته بندی های شمیم

امکان گشتن بدون محدودیت داخل این دسته بندی ها، جستجو بین تمام محصولات به شما این امکان را میدهد از دیدن زیباترین نقره جات موجود لذت ببرید و بهترین را انتخاب کنید.

گردونه

اپلیکیشن شمیم دارای بخشی به نام گردونه می‌باشد. با استفاده از بخش گردونه از هدایا و تخفیف های شمیم استفاده کنید.

تخفیف

با معرفی دوستان خود به شمیم تا ۵۰٪ تخفیف در خرید خود بگیرید. حداقل کد تخفیف معرفی در حال حاضر ۳۰٪ می‌باشد.

امکانات

اپلیکیشن به شما این امکان را میدهد تا محصولاتی را که از دیدن آن ها لذت می‌برید ذخیره کنید و در هر زمان به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

شمیم این امکان را به شما میدهد اطلاعات فنی کالا را مشاهده کنید. تمامی اطلاعات مانند رنگ، جنس و مدل کالا در کنار یک توضیح که توسط پشتیبانی نوشته شده است در اختیار شما قرار دارد تا بهترین تصمیم را بگیرید.

نظرات

در بخش نظرات میتوانید نظر خود را درباره کالا برای دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین با بررسی نظر دیگران میتوانید راحت تر بین کالاها انتخاب کنید. امکان گزارش پیام های نا مناسب این امکان را به کاربر میدهد تا در محیطی سالم به خرید بپردازد.

امکانات جذاب برای حرفه ای ها

با استفاده از اپلیکیشن شمیم میتونید تصاویر و اطلاعات کالا را برای دیگران به اشتراک بگذارید. امکان انتشار مستقیم به اینستاگرام به شما کمک میکند تا تصاویر زیبا را با دوستان خود شریک شوید.

تاریخچه

شمیم تاریخی پر از فراز و نشیب دارد، شمیم داستان یک موفقیت و پیشرفت است. بنیانگذار برند شمیم آقای محمد زاده از جوانی بعد مدرسه در خیابان شیک دستفروشی میکرد و در بساطش شونه و عظر بود. به مرور توانست زیر پله توی خیابان سعدی اجاره کند و عطر فروشی راه بیندازد. بعد ها در خیابان امام خمینی مغازه ای گرفت و بدلیجات و نقره را به کالا ها اضافه کرد. امروزه شمیم برندی شناخته شده با شعب فراوان در رشت می‌باشد.

جوانگرایی و بروز ماندن

می توان تاثیر همکاری تمام افراد برای پیشرفت و جوانگرایی، حمایت از همدیگر را در گسترش شعبه های شمیم به وضوح دید. نترسیدن از اتفاقات نو و استفاده از فرصت ها به وضوح در اکوسیستم شمیم دیده می‌شود.
نمونه این جوانگرایی مسئول های بخش آنلاین شمیم، آقایان ایزدی و نوپور می‌باشند. آن ها هم با فروش در شمیم شروع کردند و توانستند رشد کنند. اعتماد و همکاری در محیط شمیم یک اصل اساسی است.

منابع: