هدف ما کمک به کسب و کارها و شرکت های خرد و متوسط برای ارائه محصولاتی که نوآوری را به خدمت میگیرند تا فردای بهتر را محقق سازند.

تیم طلایی پیچاز

عارف اکبری در پیچاز
عارف اکبری در پیچاز
عارف اکبری

موسس و مدیرعامل

اینکه خودم رو یک عضو از پیچاز بدونم باعث افتخار منه، بین کسایی که بهترین توی کار خودشون هستن. تمام تلاشم ایجاد محیطی از آدمای درست و حسابی برای رشد و پیشرفت همه است.

محمد زحمتکش در پیچاز
محمد زحمتکش در پیچاز
محمد زحمتکش

هم موسس و طراح گرافیک

پیچاز یه محیط برای افراد منحصر به فردِ، هر کسی تو این مجموعه یه ویژگیه خاص داره .. و کار من به وجود آوردنه، من اینجام تا با صدای بلند زندگی کنم، من حرفامو تو طرحام میزنم، من میتونم رویاهامو به تصویر بکشم، من یه گرافیستم .. ما در پیچاز به محیط اطرامون جوری نگاه می کنیم که بقیه نگاه نمی کنن، ما یه رنگ تازه ایم برا اتمسفری که شما توش نفس میکشید!

نیما باوقار در پیچاز
نیما باوقار در پیچاز
نیما باوقار

مشاور استراتژیست و مارکتینگ

من یه معمارم معمار معمار رویا معمار ایده معمار برند معمار استراتژی معمار آینده و پیچاز مجموعه ای از معمارانی شبیه به خودم هست معماران آینده ای بهتر.

سعید صالحی در پیچاز
سعید صالحی در پیچاز
سعید صالحی

وب دولوپر

کار من توسعه دادنه؛ به صورت نامحدود⁦;-)⁩ عاشق برنامه نویسی هستم چون آرزوهام رو واقعی تر کرده و باعث پیشرفت منه. بدون ادعا سعی دارم کارمو کامل و بی نقص انجام بدم. فعالیت توی تیم پیچاز یه اتفاق بزرگ توی زندگیمه و ایمان دارم که آینده درخشانی با هم داریم.

کاوه محمدی در پیچاز
کاوه محمدی در پیچاز
کاوه محمدی

اندروید دولوپر

یه فیلوسوفوس، اندروید دولوپر و فراتر از اون! :) با چنتا بچهای باحال توی پیچاز دور هم جم شدیم تا یه کار خیلی باحالی رو انجام بدیم.

مجتبی نواده در پیچاز
مجتبی نواده در پیچاز
مجتبی نواده

طراح رابط و تجربه کاربری

من به عنوان یک طراح محصول وظیفه حل مشکلات و چالش های مربوط به طراحی هر پروژه را دارم و همیشه در تلاش برای کسب مهارت های جدید بوده ام

فلسفه و ارزش های ما

ارزشی که ما در پیچاز از آن مراقبت میکنیم: "لذت بردن از تعهد به آینده و سخت کار کردن."

 1. تعهد به آینده
 2. ما چیزهایی می‌سازیم که معتقدیم جهان به آن‌ نیاز دارد.

  ایده های رادیکال در تیم پیچاز به اندازه ایده های نوآورانه جایگاه دارند، چون چیزهایی رادیکال هستند که کسی هنوز امتحان نکرده است.

 3. سخت کار کردن
 4. نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود.

  در تیم پیچاز تلاش مهم تر از عنوان شغلی یا مدت زمان همکاری است، اگر درمورد یک پروژه انگیزه داشته باشید، میتوانید روی پروژه اثر داشته باشید.

 5. لذت بردن از کار
 6. لذت واقعی زمانی است که تمام تلاش های ما به نتیجه برسد.

  اما اگر نتوانیم از پیشرفت های کوچک لذت ببریم سختی مسیر مارا از پا در میآورد.

  در تیم ما علاوه بر تخصص، علاقه فرد به زمینه کاریش اهمیت بالایی دارد. البته همین علاقه به یک موضوع است که باعث متخصص شدن فرد میشود.